Na stiahnutie - CDESK
 

DOWNLOADSNajnovšie verzie
na stiahnutie

Inštalačný súbor CDESK/CM servera

Stiahnite si inštalačný balík pre CDESK / CM server, ktorý si môžete nainštalovať aj samy.

Outlook plugin 3.0.83

CDESK Outlook Plugin umožňuje vytvárať požiadavky, úlohy a diskusné príspevky priamo z mailu v Microsoft Outlook Plugin.

Power BI ukážkový model

Napojte sa na CDESK cez API a vytvorte si svoje reporty prostredníctvom programu Microsoft Power BI. Vytvoríte ich ľahko na základe voľne prístupného modelu .pbix, kde nájdete ukážky množstva grafov a predpripravené údaje k zobrazeniu.  

Main level model obsahuje:  Požiadavky, SLA, Plnenia, CMDB
Small business model obsahuje:  Main level +  Zákazky, Úlohy a Ponuky s väzbou na Zákazky  

API popis

CDESK obsahuje komponenty, ktoré sprostredkovávajú spojenie s inými softvérovými službami a vhodne tak rozširujú jeho funkcionalitu – od základných systémových služieb pre autentifikáciu prístupu, až po prepojenie na aplikácie.

Easyclick návod

Spoznajte najrýchlejší aj najkomfortnejší spôsob zadávania požiadavky a následného vzdialeného pripojenia na klientský PC priamo z požiadavky

Mobilné aplikácie

Vďaka mobilnej aplikácií máte svoje údaje vždy so sebou. Túto možnosť ocenia najmä ľudia pracujúci v teréne. Mobilná aplikácia vám pomôže pri výkone a zápisoch práce, pretože k potrebným informáciám môžete pristupovať priamo na svojom smartfóne či tablete.

CDESK Desktop client 3.1.384.0

Vyskúšajte jedinečné funkcie nového CDESK Desktop clienta. Na dokumentácii a dolaďovaní drobností, na ktoré môžete počas testovania naraziť, usilovne pracujeme a budú priebežne aktualizované.