CDESK Majstrovstvá Slovenska v squashi 2018

18. marca 2018

CDESK bol generálnym partnerom Majstrovstiev Slovenska v squashi mužov a žien, ktoré sa konali 14.-17. marca 2018 na sklenenom kurte v nákupnom centre BORY MALL, Bratislava.

Skvelá atmosféra a výborné športové výkony – to bol tohtoročný slovenský šampionát v squashi s CDESKom v názve, keďže náš softvér bol generálnym partnerom podujatia. Semifinálové a finálové zápasy sa konali pred plným hľadiskom, ktoré svojou kapacitou nestačilo a množstvo divákov sledovalo infarktové výmeny, kvalitné „lajny“ a presné „boasty“ z okolitých priestorov a galérií.

Na prednej stene skleného kurtu, na mieste kam mieri väčšina podaní, sa vynímalo logo CDESK, ktoré bolo na podujatí doslova všadeprítomné. Naše video, premietané na postranných displejoch, podávalo základné informácie o softvéri prinášajúcom poriadok, efektivitu a zisk.

Reflektory zhasli, gumené loptičky vychladli, trofeje sú odovzdané. Gratulujeme víťazom a tešíme sa, že sme podporili progresívny šport, ktorý je, podobne ako CDESK, o presnosti, rýchlosti a efektivite.