Pripravované CDESK riešenia pre rok 2023

16. marca 2023

Pozrite sa do nášho vývojového laboratória

Pre tento rok sme pre vás pripravili viacero riešení, ktoré budú priateľské voči vám a vašim zákazníkom. Naše „virtuálne firemné laboratórium“ funguje nepretržite. Vlastne vždy, keď naši pracovníci hľadajú ako nastaviť, vylepšiť, či inak doplniť CDESK. Je toho naozaj veľa, čo pre vás chystáme.

 

Ide o riešenia, ktoré sú:

prehľadnejšie, interaktívnejšie, efektívnejšie, rýchlejšie, komplexnejšie

 

Prehľadné zobrazenie požiadaviek formou Kanban tabule

Zobrazenie ukazuje graficky znázornený stav požiadaviek v tabuľke. Preto budete môcť s požiadavkami ľahšie pracovať, presúvať medzi ich stavmi. Túto funkcionalitu, chceme čoskoro dopriať aj vám.

Kanban tabuľa
Obrázok: Kanban tabuľa

 

Riešenie:

prehľadnejšie, efektívnejšie, rýchlejšie

 

Komplexne prepracované zobrazenie požiadaviek

Čaká na vás príjemná interaktívna práca s požiadavkami, priamo v zozname požiadaviek,  v novom, dvojriadkovom zobrazení. Zoznam bude prehľadnejší, pričom ovládanie požiadavky bude fungovať priamo z tohto zoznamu, čím ušetríme váš čas a počet klikov.. Posun vpred je, že pod daným filtrom bude presné zobrazenie počtu požiadaviek. Konkrétny zamestnanec bude tak napríklad vedieť, koľko práce má zameškanej, ale veľmi prehľadne to bude vidieť aj jeho šéf. Firma si môže tiež skontrolovať, koľko požiadaviek má u svojho zákazníka. Pripravujeme veľa ďalších možností, ako v tomto zobrazení pracovať.

Nový zoznam požiadaviek
Obrázok: Nový zoznam požiadaviek

 

Riešenie:

interaktívne, prehľadné, možnosť rýchlej reakcie

 

Zákaznícka mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia, vďaka ktorej môžete vy, zákazníci a vaši zákazníci, jednoducho a prehľadne zadávať požiadavky. Doteraz bola mobilná aplikácia dostupná predovšetkým pre riešiteľov v CDESKu. Pre používateľov ide o priateľskú, modernú a veľmi jednoduchú možnosť, ako si uľahčiť a zabezpečiť prístup k CDESKu. Zákaznícku mobilnú aplikáciu bude možné za poplatok prispôsobiť tak, aby bola vnímaná ako vlastná firemná aplikácia.

Pripravovaná mobilná aplikácia
Obrázok: Pripravovaná mobilná aplikácia

 

Riešenie:

responzívne, prehľadné, jednoduché, rýchle, dostupné

 

Ekonomické zastrešenie projektov a ich jednotlivých fáz

Riešite projekty a neviete ako ich efektívne vyhodnocovať? Táto funkcionalita CDESKu umožňuje sledovať ekonomiku každej fázy projektu. V konkrétnom čase a v konkrétnej fáze má zákazník ekonomické informácie o finančnom stave prác, financií, efektívnosti vynaložených prostriedkov. Dokáže tak jednoduchými krokmi kontrolovať plnenie projektov a ich ekonomickú návratnosť.

Projektová zákazka
Obrázok: Projektová zákazka

 

Riešenie:

efektívne, konkrétne, komplexné

 

Je toho naozaj veľa, čo pre vás chystáme, ale neprezradili sme všetko. Niekoľko ďalších „objavov“ máme ešte v zálohe. Ďalšie sa pri našej systematickej práci ukážu. Najväčšou inšpiráciou ako sa stále posúvať k dobrým a efektívnym riešeniam ste práve vy, naši zákazníci.

Sledujte náš web, sociálne siete a newslettre , aby ste boli vždy v obraze.